Finalni događaji H2020 INCOMING projekta

Prvi dan finalnog događaja Horizon Europe projekta INCOMING održan je u utorak 19. Septembra u zgradi Naučno-Tehnološkog Parka. Tada su istraživači sa Fakulteta tehničkih nauka (ICONIC centra sa Departmana za energetiku, elektroniku i telekomunikacije) i partneri sa Aalborg Univerziteta (Danska), Chalmers Univerziteta (Švedska) i Nemačkog Aeronautičkog Instituta DLR (Nemačka) predstavili rezultate projekta u domenu IoT komunikacija, 5G sistema i mašinskog učenja.

Drugi dan finanog događaja H2020 INCOMING projekta održan je u Crowne Plaza hotelu u Beogradu. Zajedno sa partnerima sa projekta, kao i kolegama i prijateljima iz Beograda iz akademskog i industrijskog sektora iz oblasti telekomunikacija, prisustvovali smo nizu od 6 fantastičnih predavanja eminentnih stručnjaka o budućnosti mobilnih mreža nakon 5G.